Jak ozdobić Kościół na ślub?

Jesteście narzeczonymi i przygotowujecie się do najważniejszego dnia w Waszym życiu? Chcecie byście zarówno Wy jak i Wasi goście byli zadowoleni z tej uroczystości? Szukacie inspiracji, które dopełnią to wydarzenie w spójną całość? Dziś skupiamy się na ozdobieniu Kościoła. Koniecznie przeczytajcie poniższy artykuł.

Klęcznik – biel i drewniane elementy

Wiele par decyduje się na białe krzesła i klęczniki podczas ślubu. Dlaczego? Te elementy wyglądają niezwykle stylowo i elegancko oraz bardzo pasują do uroczystości zaślubin. Takie wyposażenie będzie idealnie współgrało z elementami naturalnymi, marynistycznymi oraz świetnie może współpracować z innym kolorem (np. srebrnym, złotym czy bielą).

Aktualne trendy

Niestety nie zawsze księża posiadają takie eleganckie klęczniki w Kościele. Dlatego też pary młode decydują się na wypożyczenie takiego asortymentu ze sklepów lub hurtowni z dewocjonaliami lub od profesjonalnych dekoratorów ślubnych. Koszt wynajmu klęcznika na ślub to wydatek od około 100 do nawet 300 zł. Dodatkowo, warto również zainwestować w ozdoby takie jak żywe kwiaty czy świece.

Warto jednak pamiętam, iż klęcznik, krzesła czy rożnego rodzaju ozdoby to tylko dodatek do tej niezwykle podniosłej uroczystości. Bezapelacyjnie należy skupić się na emocjach i samym sakramencie małżeństwa, który całkowicie odmieni życie przysżłych małżonków. Jest to ważny i pełen emocji czas, który młodzi będą wspominać przez wiele, wiele lat.

Comments are closed.